KONST / Litografier / Färglitografi 13496473
nr 1349 6473
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 169/250. Motivet: 28x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:16:24
23/9 19:32:26
100 kr
27/9 13:12:33
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson